Хто ми

Благодійний фонд «Діяльність волонтерів України», наслідуючи принципи сталого розвитку, зокрема соціальну складову його концепції, реалізує благодійні проекти, починаючи з 2020 року.

Команда фонду розвиває українську філантропію, опікуючись обдарованими дітьми, дітьми з інвалідністю, дітьми-сиротами та позбавленими батьківського піклування. Фонд реалізує проекти у сфері культури, освіти, охорони здоров’я, духовного і фізичного розвитку особистості.

Діяльність Фонду підтримують бізнес-структури, некомерційні та благодійні організації, освітні та культурні установи, органи влади та засоби масової інформації.

Головне завдання фонду

Показати світу, що благодійність — це просто, цікаво та важливо.

Щоб допомогти та змінити світ на краще не потрібно багато зусиль, потрібне бажання та дії!

Кожен з нас може внести свій внесок у вирішення соціальних проблем.

Як ми допомогаємо

Благодійний Фонд «Діяльність волонтерів України» несе повну відповідальність за цільове використання коштів, отриманих від меценатів.

Основні принципи надання допомоги фондом «Діяльність волонтерів України»:

 ⁃ Фонд веде збір коштів на свій розрахунковий рахунок і публікує звіт на своєму сайті, а також надає інформацію про надходження і використання коштів батькам (опікунам).

 ⁃ Ми не видаємо гроші заявнику особисто, а оплачуємо його рахунки і/або купуємо все необхідне.

 ⁃ Фонд не надає матеріальної допомоги!

 ⁃ Ви завжди можете переглянути, куди направили допомогу, надану Вами.

 ⁃ Якщо благодійні кошти для певного проекту зібрані, а гроші продовжують надходити – вони перенаправляються на фінансування іншого проекту на розсуд фонду, але за погодженням з меценатом.

 ⁃ Кошти, що надійшли без цільового призначення, спрямовуються на загальний рахунок фонду, а в подальшому – на реалізацію термінових проектів.

Реквізити для допомоги:

МФО 305299

ЄДРПОУ 43890144

р/р № UA773052990000026003026807964